Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

 

Adresy e-mailowe

Czcionka:

Dyrektor - Mariusz Jabłoński

 

L.p.

Imię i nazwisko

Stanowisko

adres email

DZIAŁ KULTURY

1

Jacek Korzeń

Główny instruktor

glowny.instuktor@nok-namyslow.pl

2

Jadwiga Kawecka

Starszy Instruktor

J.Kawecka@nok-namyslow.pl

3

Krzysztof Kazimierczak

Instruktor

K.Kazimierczak@nok-namyslow.pl

4

Ewa Kazimierczak

Instruktor

E.Kazimierczak@nok-namyslow.pl

5

Joanna Farion-Justyńska

Instruktor

J.Farion@nok-namyslow.pl

6

Ryszard Radomiński

Instruktor

instruktormuzyczny@nok-namyslow.pl

7

Mateusz Kania

Instruktor

Mati@nok-namyslow.pl

8

Teresa Wołoszczuk

Instruktor

T.Woloszczuk@nok-namyslow.pl

9

Klaudia Kraśnicka

Instruktor

K.Krasnicka@nok-namyslow.pl

10

Tadeusz Wincewicz

Instruktor

Izba.regionalna@nok-namyslow.pl

11

Patryk Dybka

Instruktor

Informatyk@nok-namyslow.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

12

Agnieszka Kwietniewska

Główna Księgowa

glowna.ksiegowa@nok-namyslow.pl

13

Edyta Kalinowska

Spec. ds. kadr i płac

ksiegowosc@nok-namyslow.pl

14

Marta Litwin

Księgowa

ksiegowa@nok-namyslow.pl

15

Andrzej Dobroć

Spec. ds. remont. Zaopatrz. i transp.

-

SEKCJA ŚWIETLIC WIEJSKICH

16

Patrycja Moczkowska

Kierownik Sekcji świetlice

 Patrycjamoczkowska@wp.pl

BIBLIOTEKA PUBLICZNA

17.

Teresa Hruby

Kierownik Biblioteki Publ.

bibliotekanamyslow@op.pl

18.

Agnieszka Klimas

Starszy bibliotekarz

 

19.

Anna Tuła

Kustosz

 

20.

Barbara Gruca

Starszy bibliotekarz

 

21.

Maria Tomasik

Starszy bibliotekarz

 

22.

Violetta Rychlik

Młodszy bibliotekarz

 

23.

Jolanta Myga

Młodszy bibliotekarz

 

24.

Urszula Pacyna

Starszy bibliotekarz

 

Biuletyn Informacji Publicznej